GENERATOR TESTÓW ZAWODOWYCH W FORMACIE PDF

Testy zawodowe można rozwiązywać nie tylko on-line na stronie, ale również pobierać w formacie PDF i drukować. Każdy wygenerowany test zawiera losowy układ pytań i odpowiedzi, kartę odpowiedzi oraz klucz z poprawnymi odpowiedziami.

Umożliwia to sprawdzenie swojej wiedzy z zakresu przedmiotów zawodowych oraz przeprowadzanie przez nauczycieli próbnych testów zawodowych. Można wygenerować dla każdego ucznia indywidualny test z losowym układem pytań i odpowiedzi.

Użytkownik sam może wybierać ilosć losowanych pytań, oraz testy z których chce pytania losować. Można również określić z ilu części ma się składać test (tylko z części I, tylko z części II - przedsiębiorczość, lub z obu części) oraz ilość pytań w poszczególnych częściach. Jeżeli wybrano kilka testów, a niektóre z pytań się w nich powtarzają, to w wygenerowanym teście również mogą pojawić się powtarzające pytania.

Generować można tylko testy do których ma się obecnie dostęp (są aktywne) oraz darmowe testy próbne. Każdy aktywny test można generować w formacie PDF 5 razy. Jeżeli zostało aktywowanych kilka testów to ta ilość się sumuje.

Do otworzenia testu PDF wymagana jest przeglądarka plików PDF - na przykład darmowy program Foxit Reader

TUTAJ możesz napisać swoją opinię o generatorze, jego wady, zalety, propozycje zmian, ewentualne błędy.

Aby wygenerować test w formacie PDF, wejdź do wybranego testu i zaznacz odpowiednie opcje.


Powrót na stronę główną

Copyright © 2008-2012 EgzaminZawodowy.info
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu i Polityki Prywatności.