LOGOWANIE

KWALIFIKACJA M30 - PAŹDZIERNIK 2016 - ZADANIE PRAKTYCZNE NR 1

KOD ARKUSZA: M.30-01-16.08


POBIERZ ARKUSZ PRAKTYCZNY

ZOBACZ ROZWIĄZANIE ZADANIA


Podziel się arkuszem z innymi i udostępnij go na Facebooku:


SKRÓCONA TREŚĆ ARKUSZA:

Wykonaj okulary korekcyjne zgodnie z zamieszczoną receptą okularową uwzględniając wysokość montażu, która dla oka prawego wynosi 17 mm, a dla oka lewego 18 mm. Podczas wykonywania okularów zachowaj tolerancje zgodnie z obowiązującymi normami.
Wykonaj pomiary oprawy oraz obliczenia niezbędne do wykonania okularów zgodnie z receptą. Wyniki zapisz w karcie wymiarów i karcie obliczeń.
Stanowisko jest wyposażone w materiały i sprzęt. Automat szablonowy, szlifierka ręczna do szkła, szabloniarka, centroskop, podgrzewacz do opraw i dioptromierz wykorzystywany jest przez kliku zdających. Zgłoś przez podniesienie ręki przewodniczącemu ZN potrzebę przemieszczenia się ze stanowiska egzaminacyjnego do stanowisk z wymienionymi urządzeniami.
Wykonane okulary korekcyjne oraz arkusz egzaminacyjny pozostaw na stanowisku egzaminacyjnym do oceny. Uporządkuj stanowisko pracy.
Recepta okularowa
Data: 4.10.2016 r.
Imię i nazwisko chorego: Jan Kowalski
Szkła: CR39
Uwagi:.....................................................................
Następna wizyta: 20.10.2017 r. Podpis lekarza:.........................
........
........

POBIERZ ARKUSZ PRAKTYCZNY


Arkusz jest przeznaczony dla zawodów:



INNE ARKUSZE Z KWALIFIKACJI M30