LOGOWANIE

KWALIFIKACJA SPL1 - STYCZEŃ 2026 - ZADANIE PRAKTYCZNE NR 1

KOD ARKUSZA: SPL.01-01-26.01-SG


POBIERZ ARKUSZ PRAKTYCZNY

ZOBACZ ROZWIĄZANIE ZADANIA


Podziel się arkuszem z innymi i udostępnij go na Facebooku:


SKRÓCONA TREŚĆ ARKUSZA:

Przedsiębiorstwo LOGIS współpracuje ze Sklepem Gier IDEA świadcząc usługi obejmujące magazynowanie dostarczanych od dostawców elementów gier, kompletowanie gier i ich magazynowanie.
Wypełnij z datą 12.01.2026 r. dokument wydanie zewnętrzne numer 30/2026 dotyczący wydania do Sklepu Gier IDEA całego zapasu gry TRES z magazynu Przedsiębiorstwa LOGIS korzystając z informacji o Zapasie gier w magazynie LOGIS na dzień 12.01.2026 r. oraz Danych kontrahentów.
Uzupełnij kartotekę magazynową gry TRES w oparciu o wypełniony dokument wydanie zewnętrzne numer
30/2026.
Oblicz wydajność jednego stanowiska kompletacji oraz zapotrzebowanie brutto i netto na elementy potrzebne do skompletowania gier TRES na jednym stanowisku kompletacji w czasie pracy na dwóch zmianach korzystając ze Schematu stanowiska kompletacji z aktualnym zapasem elementów gry TRES, Informacji dotyczących paletowych jednostek ładunkowych (pjł) z elementami gry TRES dostarczonymi przez dostawców oraz Informacji dotyczących kompletacji gry TRES i organizacji pracy magazynu.
Wypełnij z datą 12.01.2026 r. dokument przesunięcie międzymagazynowe numer 72/2026 dotyczący przekazania z magazynu głównego do magazynu kompletacji elementów niezbędnych do skompletowania gier TRES podczas dwóch zmian pracy.
Sporządź plan formowania pjł z grami TRES w oparciu o Charakterystykę regałów i opis formowania pjł z grą
TRES.
Na podstawie Informacji dotyczących kompletacji gry TRES i organizacji pracy magazynu sporządź harmonogram kompletacji 9 660 szt. gier TRES, zamówionych przez Sklep Gier IDEA, w dwóch wariantach: dla jednego stanowiska kompletacji i dla pięciu stanowisk kompletacji pracujących równocześnie.
Wszystkie informacje niezbędne do rozwiązania zadania oraz druki do wypełnienia znajdują się w arkuszu egzaminacyjnym.
........
........

POBIERZ ARKUSZ PRAKTYCZNY


Arkusz jest przeznaczony dla zawodów:



INNE ARKUSZE Z KWALIFIKACJI SPL1

📡 Brak połączenia internetowego