LOGOWANIE

KWALIFIKACJA A30 - CZERWIEC 2020 - ZADANIE PRAKTYCZNE NR 1

KOD ARKUSZA: A.30-01-20.06-SG


POBIERZ ARKUSZ PRAKTYCZNY

ZOBACZ ROZWIĄZANIE ZADANIA


Podziel się arkuszem z innymi i udostępnij go na Facebooku:


SKRÓCONA TREŚĆ ARKUSZA:

Określ parametry paletowych jednostek ładunkowych (pjł) formowanych na paletach przemysłowych z produktami wytwarzanymi przez Mleczarnię KRÓWKA, uwzględniając parametry palety przemysłowej, informacje o produktach wytwarzanych w Mleczarni KRÓWKA oraz znak manipulacyjny umieszczony na opakowaniu zbiorczym.
Oblicz na podstawie zestawienia informacji o zamówieniach oraz informacji o produktach wytwarzanych w Mleczarni KRÓWKA zapotrzebowanie na opakowania jednostkowe i zbiorcze niezbędne do realizacji zamówień otrzymanych od marketów SŁONCE i KSIĘŻYC.
Sporządź kosztorys zakupu opakowań jednostkowych i zbiorczych niezbędnych do realizacji zamówień dla marketów SŁONCE i KSIĘŻYC na podstawie otrzymanych ofert od Przedsiębiorstwa Produkcji Opakowań i Przedsiębiorstwa KARTON, a następnie wybierz tańszego dostawcę.
Dobierz kody kreskowe EAN dla opakowań jednostkowych i zbiorczych produktów zamówionych przez market SŁONCE na podstawie zestawienia informacji o zamówieniach oraz informacji o produktach wytwarzanych w Mleczarni KRÓWKA.
Wystaw z datą 22.06.2020 r. fakturę sprzedaży nr 17/06/2020 oraz dokument wydanie zewnętrzne nr 41/06/2020 dotyczące sprzedaży i wydania produktów dla marketu SŁONCE w ilości zgodnej z otrzymanym zamówieniem. Dokumenty magazynowe są wystawiane w koszcie wytworzenia.
Wszystkie informacje niezbędne do rozwiązania zadania oraz druki do wypełnienia znajdują się w arkuszu egzaminacyjnym.
Parametry palety przemysłowej
Zestawienie informacji o zamówieniach
........
........

POBIERZ ARKUSZ PRAKTYCZNY


Arkusz jest przeznaczony dla zawodów:INNE ARKUSZE Z KWALIFIKACJI A30