LOGOWANIE

KWALIFIKACJA AU22 - CZERWIEC 2020 - ZADANIE PRAKTYCZNE NR 1

KOD ARKUSZA: AU.22-01-20.06-SG


POBIERZ ARKUSZ PRAKTYCZNY

ZOBACZ ROZWIĄZANIE ZADANIA


Podziel się arkuszem z innymi i udostępnij go na Facebooku:


SKRÓCONA TREŚĆ ARKUSZA:

Przedsiębiorstwo POLSKIE SOKI S.A. produkuje soki owocowe. Z linii produkcyjnej w uzgodnionych partiach są dostarczane do położonego obok Magazynu LOGIS.
Wypełnij dokument PZ 178/2020 potwierdzający przyjęcie do Magazynu LOGIS 36 000 szt. soku pomarańczowego 1-litrowego, wyprodukowanego i dostarczonego przez Przedsiębiorstwo POLSKIE SOKI S.A. na podstawie otrzymanego zlecenia przyjęcia.
Opracuj plan formowania paletowych jednostek ładunkowych (pjł) z przyjętymi do magazynu sokami pomarańczowymi 1-litrowymi, na podstawie informacji o Magazynie LOGIS, obejmujący:
- dobór rodzaju zbiorczego opakowania kartonowego,
- obliczenie liczby zbiorczych opakowań kartonowych w jednej warstwie na palecie EUR,
- obliczenie liczby warstw zbiorczych opakowań kartonowych na palecie EUR,
- obliczenie liczby palet niezbędnych do sformowania ładunku.
Oblicz potrzebną liczbę miejsc paletowych w regałach oraz liczbę regałów niezbędnych do składowania przyjętych soków pomarańczowych 1 -litrowych korzystając z informacji o regałach, jakimi dysponuje Magazyn LOGIS.
Sporządź kosztorys przyjęcia, formowania w paletowe jednostki ładunkowe, zabezpieczenia oraz składowania przyjętych do magazynu soków pomarańczowych 1 -litrowych na podstawie cennika Magazynu LOGIS.
Wypełnij dokument WZ 122/2020 dotyczący wydania Hurtowni Spożywczej ALA towarów zgodnie z listą zamówień z 22.06.2020 r.
Uzupełnij ilościową kartotekę magazynową soku pomarańczowego 1-litrowego w związku z przyjęciem dostawy soków od Przedsiębiorstwa POLSKIE SOKI S.A. na podstawie dokumentu PZ i wydaniem soków Hurtowni Spożywczej ALA na podstawie dokumentu WZ.
Wszystkie informacje niezbędne do rozwiązania zadania oraz druki do wypełnienia znajdują się w arkuszu egzaminacyjnym.
........
........

POBIERZ ARKUSZ PRAKTYCZNY


Arkusz jest przeznaczony dla zawodów:INNE ARKUSZE Z KWALIFIKACJI AU22