LOGOWANIE

KWALIFIKACJA AU23 - CZERWIEC 2020 - ZADANIE PRAKTYCZNE NR 1

KOD ARKUSZA: AU.23-01-20.06-SG


POBIERZ ARKUSZ PRAKTYCZNY

ZOBACZ ROZWIĄZANIE ZADANIA


Podziel się arkuszem z innymi i udostępnij go na Facebooku:


SKRÓCONA TREŚĆ ARKUSZA:

Opracuj projekt makiety według załączonego wzoru (rysunek 1). W tym celu sfotografuj w atelier opakowanie z lakierem do paznokci na białym lub szarym tle, zastosuj zasady kompozycji centralnej, kadr pionowy, równomierne oświetlenie, perspektywę fotografowania i ustawienie przedmiotu zgodne ze wzorem makiety. Zarejestruj obraz w formacie JPEG z najwyższą rozdzielczością i jakością.
Na pulpicie komputera utwórz folder o nazwie PESEL (PESEL to Twój numer PESEL). Do folderu przenieś zdjęcie, które wybrałeś do dalszej obróbki i nadaj mu nazwę LAKIERPESEL bez poddawania jakiejkolwiek obróbce cyfrowej.
Wykorzystując kopię pliku LAKIER PESEL.jpg dokonaj separacji lakieru z tła i umieść go na osobnej warstwie o nazwie SELEKCJA. Utwórz nową warstwę o nazwie ZMIANA KOLORUi dokonaj zmiany barwy lakieru na kolor zielony. Plik zapisz w folderze PESEL pod nazwą SELEKCJA PESEL w formacie PSD, w trybie koloru RGB, w rozdzielczości 300 ppi z zachowaniem warstw.
Wykonaj projekt makiety zgodnie z wytycznymi i wzorem (rysunek 1):
- parametry makiety: szerokość 190 mm, wysokość 250 mm, tryb koloru RGB, rozdzielczość 300 ppi,
- projekt makiety zapisz w folderze PESEL pod nazwą MAKIETAPESEL w formacie PSD z zachowaniem warstw.
Gotową makietę 190x250 mm rozmieść symetrycznie w dokumencie o formacie A4 i zapiszą wersję do wydruku w folderze PESEL pod nazwą MAKIETA PESEL w formacie JPEG, w trybie koloru CMYK.
Wytyczne do wykonania makiety:
........
........

POBIERZ ARKUSZ PRAKTYCZNY


Arkusz jest przeznaczony dla zawodów:INNE ARKUSZE Z KWALIFIKACJI AU23