LOGOWANIE

KWALIFIKACJA AU23 - CZERWIEC 2020 - ZADANIE PRAKTYCZNE NR 2

KOD ARKUSZA: AU.23-02-20.06-SG


POBIERZ ARKUSZ PRAKTYCZNY

ZOBACZ ROZWIĄZANIE ZADANIA


Podziel się arkuszem z innymi i udostępnij go na Facebooku:


SKRÓCONA TREŚĆ ARKUSZA:

Opracuj projekt makiety według załączonego wzoru (rysunek 1). W tym celu sfotografuj w atelier opakowanie z pigmentem do farb na białym lub szarym tle, zastosuj zasady kompozycji centralnej, kadr pionowy, równomierne oświetlenie, perspektywę fotografowania i ustawienie przedmiotu zgodne ze wzorem. Zarejestruj obraz w formacie JPEG z najwyższą jakością.
Na pulpicie komputera utwórz folder o nazwie PESEL (PESEL to Twój numer PESEL). Do folderu przenieś zdjęcie, które wybrałeś do dalszej obróbki i nadaj mu nazwę PIGMENTPESEL bez poddawania jakiejkolwiek obróbce cyfrowej.
Wykorzystując kopię pliku PIGMENT_PESEL.jpg dokonaj separacji pigmentu z tła i umieść go na osobnej warstwie o nazwie SELEKCJA. Następnie utwórz nową warstwę o nazwie ZMIANA KOLORU i zmień barwę przedmiotu na kolor niebieski. Plik zapisz w folderze PESEL pod nazwą SELEKCJA PESEL w formacie PSD, w trybie koloru RGB, w rozdzielczości 300 ppi z zachowaniem warstw.
Do wykonania pracy z zamieszczonego na pulpicie komputera archiwum AU.23_materiały_2.7z zabezpieczonego hasłem AU.23_pr_2 wykorzystaj obrazy z panoramami.
Wykonaj projekt makiety zgodnie z wytycznymi oraz rysunkiem 1. Wytyczne do wykonania makiety:
Parametry makiety:
- szerokość: 170 mm, wysokość: 230 mm,
- tryb koloru: RGB,
- rozdzielczość: 300 ppi,
- format zapisu: PSD z zachowaniem warstw,
- kolor tła: RGB (0, 0, 0)
........
........

POBIERZ ARKUSZ PRAKTYCZNY


Arkusz jest przeznaczony dla zawodów:INNE ARKUSZE Z KWALIFIKACJI AU23