LOGOWANIE
- STRONA GŁÓWNA
- TWÓJ PAKIET PREMIUM
- TWOJE WYNIKI
- KWALIFIKACJE W ZAWODZIE
- NAUKA ZDALNA
- GENERATOR TESTÓW
- ARCHIWUM ARKUSZY
- WSPÓŁPRACA
- KONTAKT
KWALIFIKACJA E7 - STYCZEŃ 2015 - ROZWIĄZANIE ZADANIA NR 1
KOD ARKUSZA: E.07-01-15.01
Podziel się arkuszem z innymi i udostępnij go na Facebooku:
SKRÓCONA TREŚĆ ROZWIĄZANIA:
Rezultat 1. Zamontowane podzespoły układu sterowania
1 2 3 4 5 6 8 9 Na szynie Sz 1 zamontowane są złączki śrubowe LI, N i blokady końcowe zgodnie z rys. Na szynie Sz 1 zamontowany jest wyłącznik instalacyjny FI zgodnie z rys.
Na szynie Sz 2 zamontowane są kolejno przyciski sterownicze SO, SI, S2, S3, S4, S5, S6 i lampka sygnalizacyjna LS zgodnie z rys. Po obu stronach szyny Sz2 zamontowane są blokady końcowe zgodnie z rys. Na szynie Sz 3 zamontowane są kolejno styczniki KI, K2, K3 zgodnie z rys. Po obu stronach styczników zamontowane są blokady końcowe zgodnie z rys.
Przewody w zaciskach urządzeń zamontowane są tak, że przy próbie poruszenia ich ręką nie ma oznak ich poluzowania lub wysuwania
Końcówki przewodów są odizolowane tak, że długość odizolowanej żyły wystającej z zacisku nie jest większa niż 1 mm Przewody zostały spięte opaskami zaciskowymi w wiązki
Egzaminator wpisuje T, jeżeli zdający spełnił kryterium albo N, jeżeli nie spełnił
10 Spięte przewody mają długość dostosowaną do odległości między elementami
........
........