LOGOWANIE
- STRONA GŁÓWNA
- TWÓJ PAKIET PREMIUM
- TWOJE WYNIKI
- KWALIFIKACJE W ZAWODZIE
- NAUKA ZDALNA
- GENERATOR TESTÓW
- ARCHIWUM ARKUSZY
- WSPÓŁPRACA
- KONTAKT
KWALIFIKACJA PGF8 - CZERWIEC 2023 - ZADANIE PRAKTYCZNE NR 2
KOD ARKUSZA: PGF.08-02-23.06-SG
Podziel się arkuszem z innymi i udostępnij go na Facebooku:
SKRÓCONA TREŚĆ ARKUSZA:
Agencja reklamowa Konkret S.A. przygotowuje kampanię reklamową dla sklepu ogrodniczego Secret Garden S.A. Zadaniem pracownika agencji jest zebranie niezbędnych informacji, które umożliwią dostosowanie oferty do potrzeb klienta.
Na podstawie zamieszczonych w arkuszu egzaminacyjnym informacji oraz plików umieszczonych w folderze Garden na pulpicie komputera przygotuj dokumenty:
- analizę SWOT sklepu ogrodniczego,
- ofertę handlową,
- bazę danych klientów.
Hasło do folderu Garden to: Ogrodnictwo
Zadanie wykonaj na przygotowanym stanowisku egzaminacyjnym, wyposażonym w komputer z niezbędnym oprogramowaniem.
Rezultaty swojej pracy zapisz w folderze PESEL (PESEL to Twój numer PESEL) utworzonym na pulpicie komputera w plikach o nazwach:
- analiza_SWOT,
- formularz_ofertowy,
- baza_danych.
Po zakończeniu pracy rezultaty nagraj na płytę, a następnie zgłoś przez podniesienie ręki chęć sprawdzenia nagranej przez siebie płyty na wyznaczonym do tego stanowisku. Po uzyskaniu zgody przewodniczącego Zespołu Nadzorującego podejdź do stanowiska i sprawdź jakość nagrania poprzez otwarcie każdego pliku nagranego na płytę. W przypadku negatywnego wyniku pierwszej próby sprawdzenia masz możliwość ponownego nagrania płyty CD/DVD i sprawdzenia jakości nagrania. Sprawdzoną płytę opisz swoim numerem PESEL i pozostaw wraz z arkuszem egzaminacyjnym na swoim stanowisku.
Wytyczne dotyczące przygotowania analizy SWOT
Wykonaj analizę SWOT dla sklepu ogrodniczego Secret Garden S.A. na formularzu analiza_SWOT.docx umieszczonym w folderze Garden.
Rezultat zapisz jako dokument PDF pod nazwą analiza_SWOT w utworzonym na pulpicie komputera
folderze PESEL (PESEL to Twój numer PESEL).
Przyporządkuj wymienione elementy:
- wzrost podatku VAT na produkty ogrodnicze,
- lokalny konkurs „Stwórz ogródek Twoich marzeń",
- wzrost cen warzyw i owoców w sklepach spożywczych,
- mała różnorodność produktów,
- prężny rozwój firm internetowych zajmujących się sprzedażą produktów ogrodniczych,
- doskonała jakość produktów sklepu,
- brak usług komplementarnych,
- w mieście działa wiele firm ogrodniczych,
- rosnące zainteresowanie społeczeństwa produktami ekologicznymi,
- duże doświadczenie personelu sklepu,
- wysokie ceny,
- moda na ogródki przydomowe,
- niskie ceny produktów przetworzonych w sklepach,
- sklep usytuowany w centrum miasta (duże natężenie ruchu),
- mała powierzchnia sklepu,
- współpraca z różnorodnymi dostawcami, zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi.
........
........