LOGOWANIE

KWALIFIKACJA RL5 - STYCZEŃ 2016

Wolisz testy bez reklam?
WYŁĄCZ REKLAMY TERAZ
PYTANIE NR 10.
Oblicz koszt nawozu zastosowanego pod uprawę 2 ha róż, jeżeli na 1 ha należy wysiać 150 kg, a cena 1 tony nawozu wynosi 1 000 zł.
Wolisz testy bez reklam?
WYŁĄCZ REKLAMY TERAZ
A.
B.
C.
D.