LOGOWANIE

KWALIFIKACJA AU20 - STYCZEŃ 2017

Wolisz testy bez reklam?
WYŁĄCZ REKLAMY TERAZ
PYTANIE NR 35.
Oblicz cenę jednostkową netto za kilogram towaru, który sprzedawany jest w opakowaniu o wadze 125 g w cenie netto 20,00 zł za opakowanie.
Wolisz testy bez reklam?
WYŁĄCZ REKLAMY TERAZ
A.
B.
C.
D.