LOGOWANIE

KWALIFIKACJA MG44 - STYCZEŃ 2014

Wolisz testy bez reklam?
WYŁĄCZ REKLAMY TERAZ
Pytanie nr 25
Jeśli 1 kg pręta kosztuje 5 zł, a 1 m pręta waży 1,5 kg, to koszt materiałów potrzebnych na wykonanie wyrobu przedstawionego na rysunku z pręta kwadratowego wyniesie w granicach
A.
B.
C.
D.