LOGOWANIE

KWALIFIKACJA RL7 - STYCZEŃ 2015

Wolisz testy bez reklam?
WYŁĄCZ REKLAMY TERAZ
PYTANIE NR 40.
Rolnik wyprodukował 100 tuczników, ponosząc następujące koszty:
zakup prosiąt - 15 000 zł,
zakup paszy - 20 000 zł,
usługi weterynaryjne - 1 000 zł,
inne koszty - 4 000 zł.

Koszt jednostkowy produkcji 1 tucznika wynosi
Wolisz testy bez reklam?
WYŁĄCZ REKLAMY TERAZ
A.
B.
C.
D.