LOGOWANIE

KWALIFIKACJA TG7 - CZERWIEC 2010

Wolisz testy bez reklam?
WYŁĄCZ REKLAMY TERAZ
PYTANIE NR 15.
Ile wynosi koszt zakupu szparagów potrzebnych do produkcji 50 porcji zupy jeżeli normatyw surowcowy na 10 porcji wynosi 1200 g szparagów, a cena 1 kg szparagów wynosi 15 zł?
Wolisz testy bez reklam?
WYŁĄCZ REKLAMY TERAZ
A.
B.
C.
D.