LOGOWANIE

Kwalifikacja BUD14 + BUD15 + TKO4 - CZERWIEC 2021

PYTANIE NR 19.
Koszt surowców użytych do produkcji 40 porcji jabłecznika z bitą śmietaną wynosi 100 zł. Jaki będzie koszt surowcowy 1 porcji wyrobu?

A.
B.
C.
D.