LOGOWANIE

KWALIFIKACJA A31 - CZERWIEC 2020 - ZADANIE PRAKTYCZNE NR 1

KOD ARKUSZA: A.31-01-20.06-SG


POBIERZ ARKUSZ PRAKTYCZNY

ZOBACZ ROZWIĄZANIE ZADANIA


Podziel się arkuszem z innymi i udostępnij go na Facebooku:


SKRÓCONA TREŚĆ ARKUSZA:

Na podstawie informacji dotyczących zawartej umowy, którą Przedsiębiorstwo Transportowe EWAPOL podpisało z BLG Auto Terminal Gdańsk Sp. z o.o. uzupełnij umowę na czynności przeładunkowe oraz przewóz.
Sporządź zestawienie dotyczące czasu trwania wyładunku samochodów ze statku, który przypłynie z Japonii do BLG Auto Terminal Gdańsk Sp. z o.o. na podstawie informacji dotyczących realizacji usług przeładunkowych oraz przewozu, wiedząc, że wyładunek będzie realizowany przez 15 osób, a średnia wydajność jednej osoby wynosi 10 samochodów na godzinę.
Oblicz liczbę wagonów do przewozu samochodów z portu do Słowacji i Czech oraz liczbę zestawów drogowych do przewozu samochodów z portu do autoryzowanych dealerów na terenie Polski, uwzględniając zestawienie zamówionych aut przez poszczególnych dealerów oraz charakterystykę środków transportu kolejowego i drogowego.
Opracuj harmonogram czasu pracy kierowcy dla jednego autotransportera dostarczającego samochody z placu WOC (Wolny Obszar Celny) do autoryzowanego dealera w Poznaniu obejmujący:
- załadunek samochodów w Gdańsku,
- transport samochodów do Poznaniu bezpośrednio po zakończonym załadunku,
- wyładunek samochodów w Poznaniu bezpośrednio po dotarciu na miejsce.
Wypełnij z datą 22.06.2020 r. krajowy samochodowy list przewozowy nr 784/2020 dla jednego zestawu drogowego dostarczającego samochody do autoryzowanego dealera w Poznaniu. List przewozowy wystawia nadawca ładunku - BLG Auto Terminal Gdańsk Sp. z o.o.
Sporządź, na podstawie cennika Przedsiębiorstwa Transportowego EWAPOL załączonego do umowy na czynności przeładunkowe oraz przewóz, kosztorys czynności przeładunkowych oraz przewozu samochodów z placu WOC do autoryzowanych dealerów na terenie Polski.
Wszystkie informacje niezbędne do rozwiązania zadania oraz druki do wypełnienia znajdują się w arkuszu egzaminacyjnym.
........
........

POBIERZ ARKUSZ PRAKTYCZNY


Arkusz jest przeznaczony dla zawodów:INNE ARKUSZE Z KWALIFIKACJI A31