LOGOWANIE

KWALIFIKACJA EE2 - CZERWIEC 2022 - ROZWIĄZANIE ZADANIA NR 1

KOD ARKUSZA: EE.02-01-22.06-SG


POBIERZ ROZWIĄZANIE ZADANIA

ZOBACZ ARKUSZ PRAKTYCZNY


Podziel się arkuszem z innymi i udostępnij go na Facebooku:


SKRÓCONA TREŚĆ ROZWIĄZANIA:

Rezultat 1: Zmontowana część pneumatyczna układu elektropneumatycznego
1 Rozmieszczenie elementów pneumatycznych układu na płycie montażowej jest zgodne z rysunkiem 1 w arkuszu egzaminacyjnym
2 Wartość ciśnienia ustawiona na 0,4 MPa
3 Łącznik krańcowy S1 jest zamontowany na płycie montażowej w taki sposób, że całkowite wsunięcie tłoczyska siłownika 1A1 powoduje przełączenie jego zestyków.
4 Łącznik krańcowy S2 jest zamontowany na płycie montażowej w taki sposób, że całkowite wysunięcie tłoczyska siłownika 1A1 powoduje przełączenie jego zestyków.
5 Dławienie zaworu 1V2 jest ustawione w taki sposób, że czas wysuwania tłoczyska siłownika 1A1 jest równy 3±1 sekundy
6 Dławienie zaworu 2V2 jest ustawione w taki sposób, że czas wsuwania tłoczyska siłownika 2A1 jest równy 3±1 sekundy
7 Połączenia zaworów 1V1 i 1V2 z siłownikiem 1A1 są zgodne ze schematem na rysunku 3 w arkuszu egzaminacyjnym
8 Połączenia zaworów 2V1 i 2V2 z siłownikiem 2A1 są zgodne ze schematem na rysunku 3 w arkuszu egzaminacyjnym
Rezultat 2: Zmontowana część elektryczna układu elektropneumatycznego
1 Rozmieszczenie elementów elektrycznych układu na szynie TH35 jest zgodne z rysunkiem 1 w arkuszu egzaminacyjnym
2 Podłączenie zasilania do sterownika jest zgodnie z rysunkiem 2 w arkuszu egzaminacyjnym
3 Podłączenie S0 jest zgodne ze schematem na rysunkiem 2 w arkuszu egzaminacyjnym
4 Podłączenie S1 jest zgodne ze schematem na rysunkiem 2 w arkuszu egzaminacyjnym
5 Podłączenie S2 jest zgodne ze schematem na rysunkiem 2 w arkuszu egzaminacyjnym
6 Podłączenie B1 jest zgodne ze schematem na rysunkiem 2 w arkuszu egzaminacyjnym
7 Podłączenie Y1 jest zgodne ze schematem na rysunkiem 2 w arkuszu egzaminacyjnym
8 Podłączenie Y2 jest zgodne ze schematem na rysunkiem 2 w arkuszu egzaminacyjnym
9 Podłączenie H1 jest zgodne ze schematem na rysunkiem 2 w arkuszu egzaminacyjnym
10 Przewody elektryczne mają założone tulejki, są pewnie zamontowane i tam, gdzie to możliwe, poprowadzone w korytkach grzebieniowych.
........
........

POBIERZ ROZWIĄZANIE ZADANIA


Arkusz jest przeznaczony dla zawodów:



INNE ROZWIĄZANIA Z KWALIFIKACJI EE2