LOGOWANIE
- STRONA GŁÓWNA
- TWÓJ PAKIET PREMIUM
- TWOJE WYNIKI
- KWALIFIKACJE W ZAWODZIE
- NAUKA ZDALNA
- GENERATOR TESTÓW
- ARCHIWUM ARKUSZY
- WSPÓŁPRACA
- KONTAKT
KWALIFIKACJA T15 - CZERWIEC 2014 - ROZWIĄZANIE ZADANIA NR 1
KOD ARKUSZA: T.15-01-14.05
Podziel się arkuszem z innymi i udostępnij go na Facebooku:
SKRÓCONA TREŚĆ ROZWIĄZANIA:
Rezultat 1 .UZapotrzebowanie na produkty zaplanowane do sporządzenia obiadu
R.1.1 w formularzu wpisano 21 - 23 produktów
R.1.2 w kolumnie zapotrzebowanie na 1 porcję wpisano ilość dla każdego produktu (z wyjątkiem ziół i przypraw)
R.1.3 w kolumnie zapotrzebowanie na 50 porcji jest wypełniona każda pozycja dla każdego produktu (z wyjątkiem ziół i przypraw)
R.1.4 marchew - 50 g; 2 500 g lub 2,5 kg; pietruszka korzeń - 20 g; 1 000 g lub 1,00 kg ; por - 15 g; 750 g lub 0,75 kg;
R.1.5 seler - 15 g; 750 g lub 0,75 kg; natka pietruszki - 13 g, 650 g lub 0,65 kg lub 6,5 pęczka; cukier - 10 g, 500 g lub 0,5 kg, oliwa z oliwek - 10 ml, 500 ml lub 0,5 l;
R.1.6 koncentrat pomidorowy - 10 g; 500 g lub 0,5 kg; makaron - 10 g; 500 g lub 0,5 kg; śmietana 12% -5 ml, 250 ml lub 0,25 l
R.1.7 mięso z piersi indyka - 50 g ; 2500 g lub 2,5 kg; olej rzepakowy uniwersalny - 3 ml, 150 ml lub 0,15 l; papryka czerwona - 10 g, 500 g lub 0,5 kg
R.1.8 ogórek kwaszony - 10 g, 500 g lub 0,5 kg; kasza jaglana - 40 g, 2 000 g lub 2 kg,
R.1.9 burak czerwony - 80 g, 4 000 g lub 4 kg; jabłko - 30 g, 1 500 g lub 1,5 kg, cebula - 5 g, 250 g lub 0,25 kg,
R.1.10 cytryna - 5 g, 250 g lub 0,25 kg; mieszanka kompotowa - 50 g, 2 500 g lub 2,5 kg; mąka pszenna - 5 g, 250 g lub 0,25 kg
R.2
Rezu Itat 2. Uw&q&vmKożnaiimmowiać wartości, jeśli poszczególne surowce się powtarzają.
R.2.1 marchew - 5,00 zł; pietruszka korzeń - 4,00 zł ; por - 3,75 zł;
R.2.2 seler - 1,50 zł; śmietana 12% - 2,50 zł ; mąka pszenna - 0,75 zł;
R.2.3 koncentrat pomidorowy - 6,00 zł; makaron - 5,00 zł; natka pietruszki - 13,00zł
R.2.4 mięso z piersi indyka - 50,00 zł; olej rzepakowy uniwersalny - 1,20 zł; papryka czerwona - 5,00 zł
R.2.5 ogórek kwaszony - 2,00 zł, oliwa z oliwek - 7,50 zł; kasza jaglana - 18,00 zł,
R.2.6 burak czerwony - 8,00 zł; jabłko - 4,50 zł, cebula - 0,75 zł,
R.2.7 cytryna - 1,50 zł; cukier - 2,00 zł; mieszanka kompotowa - 20,00 zł
R.2.8 koszt produktów dla 50 dzieci - 161,95 zł
R.2.9 ryczałt na przyprawy 5% - 8,10 zł
R.2.10 koszt obiadu dla 50 dzieci - 170,05 zł
R.3
........
........